Pique atakuje Real, a w Madrycie myślą o pozwie

Tomasz Kurpiewski | 29.03.2017 12:54 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Real Madryt może pozwać Gerarda Pique, który oskarżył działaczy „Królewskich” o niejasne związki z polityką.

Słowa wypowiedziane przez defensora Barcelony nie przeszły niezauważone przez Real Madryt. Jego zarząd, jak ujawniła Marca, zastanawia się nad podjęciem kroków prawnych. Wszystko zaczęło się od słów legendarnego napastnika „Los Blancos”. Raul Gonzalez powiedział, że nie odrzuca możliwości pracy u jednego ze swoich największych rywali – Barcelonie. Oburzony tą deklaracją Gerard Pique dał upust swoim emocjom.

- Nigdy nie będę pracował dla Realu Madryt. Nie podobają mi się wartości, jakie prezentują oraz to, że niektórzy ludzie w tym klubie pociągają za sznurki w polityce kraju – powiedział Pique.

- Doceniam zawodników Realu, część z nich to moi znajomi, ale osoba odpowiedzialna za postawienie Messiego i Neymara przed sądem, podczas gdy Cristiano Ronaldo został potraktowany inaczej, zasiada właśnie obok Florentino Pereza. Wiemy jak to wszystko funkcjonuje, a ja mówię tylko to, co myślę – dodał obrońca Barcelony.

Mimo braku konkretnych nazwisk ze strony Pique, wszyscy i tak wiedzą, że chodzi o byłą współpracownicę Realu Madryt, Martę Silvę de Lapuertę.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Real Madryt, Hiszpania, Gerard Pique

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze