Alaba: Postaramy się skupić na Borussii, choć mamy w głowach mecz z Realem

Autor: Karol Brandt | 07.04.2017 14:25 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Obrońca Bayernu Monachium uczestniczył w konferencji prasowej, poprzedzającej ligowe starcie z BVB. Podczas niej wielokrotnie nawiązał on do zbliżającego się wielkimi krokami pojedynku z Realem Madryt.

– Jesteśmy w formie pomimo ostatniej porażki. W drugiej połowie meczu z Hoffenheim zaprezentowaliśmy się z dobrej strony i chcemy to kontynuować. Jesteśmy zmotywowani, a mecz z Borussią to zawsze coś wyjątkowego, tym bardziej u siebie. Zamierzamy narzucić swój styl i wygrać mecz. To ważne spotkanie także pod kątem rywalizacji z Realem Madryt – rozpoczął.

– Obecnie skupiamy się na meczu z Borussią, to nasz priorytet i chcemy sięgnąć po trzy punkty. Następnie spojrzymy w kierunku Realu Madryt. Skłamałbym jednak, gdybym powiedział, że nie mamy w głowach Realu, ale postaramy się skoncentrować najpierw na Borussii, a dopiero potem na Realu. Naszym celem jest zwycięstwo z BVB, by wejść w dobry rytm przed potyczką z „Królewskimi” – dodał.  

– Bale-Cristiano a Robben-Ribéry? Nie jest tajemnicą, że każdy z nich to gracz klasy światowej, ale uważam, że nie da się powiedzieć kto jest tu lepszy. Z pewnością nie musimy się przed nikim chować. Dla takich meczów grasz w piłkę – zakończył 56-krotny reprezentant Austrii.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Bayern Monachium, Real Madryt, Hiszpania, Niemcy, Borussia Dortmund, David Alaba

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze