Pique, Mascherano i Neymar winni porażki z Juve

Tomasz Kurpiewski | 14.04.2017 13:54 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Po ćwierćfinałowym spotkaniu w Lidze Mistrzów, w którym FC Barcelona uległa Juventusowi 3-0, szkoleniowiec hiszpańskiego klubu był załamany występem części zawodników.

Jak ujawniły hiszpańskie media, Luis Enrique swoje uwagi skierował głównie do Gerarda Pique, Javiera Mascherano i Neymara. Trener uważał, że właśnie ta trójka ponosi największa odpowiedzialność za tak kiepski wynik w Turynie. Zgodnie z doniesieniami Catalunya Radio, rozmowa między Enrique i jego piłkarzami po tym przegranym meczu należała do najgorszych momentów odkąd 46-latek zasiadł na ławce trenerskiej w Barcelonie.

Najwięcej uwag Luis Enrique miał do Pique. Defensor był adresatem większości krzyków podczas spotkania z Juve. Dodatkowo, zarzucono mu, że nie potrafił trzymać obrony w ryzach. Nie lepiej wyglądała sytuacja z Javierem Mascherano. Jego występ podsumowany został krótkim, ale jakże wymownym komentarzem:

- O matko! Masche...
Za występ na Juventus Stadium skrytykowany został także Neymar. Skrzydłowy „Blaugrany”, według tego, co powiedział Enrique, grał często poza swoją pozycją.

Wszystkie te zarzuty, które przedstawił swoim podopiecznym trener przyczyniły się do przegranej. Sytuacja przed rewanżem jest trudna. Barca nie tylko musi odrabiać stratę trzech bramek, ale powinna również oczyścić atmosferę w szatni.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Luis Enrique, Gerard Pique, Neymar, Javier Mascherano

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze