Ranieri kibicuje Juve, ale to Real jest faworytem

Tomasz Kurpiewski | 21.04.2017 12:57 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Claudio Ranieri, przy okazji odbierania nagrody przyznawanej przez rzymski uniwersytet Tor Vergata, wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Zdradził także kto według niego ma największe szanse na sukces w Lidze Mistrzów.

Były szkoleniowiec Leicester City otrzymał nagrodę w kategorii „Etyka w Sporcie”. Przy tej okazji, Włoch został zapytany o kilka rzeczy przez dziennikarzy. Głównym tematem była jego przyszłość.

- Pragnę powrócić do trenowania. Czuję się europejskim trenerem, ale chętnie robiłbym to także we Włoszech. Oczekuję obiecującego projektu, muszę go czuć, żeby dać z siebie sto procent. W przeciwnym razie nie będę mógł zaakceptować żadnej oferty. Otrzymałem już kilka propozycji, głównie od reprezentacji, ale wolę trenować klub i być blisko drużyny cały czas – oznajmił Ranieri.

65-latek wyjawił także kto jest faworytem do zdobycia pucharu Ligi Mistrzów.

- Uważam, że faworytem jest Real Madryt, ale trzeba uważać jednocześnie na AS Monaco i Atletico Madryt. Juventus w tym sezonie prezentuje się znakomicie. Z każdym rokiem grają coraz lepiej dzięki jasnemu programowi i zaangażowaniu zarządu. Jako, że jestem Włochem, kibicuję Juventusowi. „Bianconeri” są niezwykle zdeterminowani, co z pewnością nie jest bez znaczenia. Kluczowe w ważnych pojedynkach będą dobre przygotowanie fizyczne oraz poświęcenie, które piłkarze prezentowali dotychczas.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Włochy, Claudio Ranieri, Leicester City

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze