Błękitna krew płynie w żyłach Insigne

Tomasz Kurpiewski | 25.04.2017 13:23 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Lorenzo Insigne wielokrotnie podkreślał, że jest bardzo związany z SSC Napoli. Teraz deklaracje zamieniły się w czyny. Włoski piłkarz przedłużył swój kontrakt z klubem do 2022 roku.

O całym zdarzeniu wypowiedział się jeden z agentów Insigne.

- Przedłużenie kontraktu to ważna rzecz dla klubu i przede wszystkim dla samego Lorenzo. Zawsze powtarzał, że gra w drużynie bliskiej jego sercu to spełnienie marzeń. Ten wybór płynął właśnie prosto z niego, mimo że otrzymaliśmy lukratywne oferty zza granicy i z włoskich zespołów – zdradził Fabio Andreotti.

Agent piłkarza wyjawił też, że jednym z włoskich klubów, które interesowały się Insigne był AC Milan.

- Przed zmianą władzy w Milanie spotkaliśmy się z Mirabellim (obecny dyrektor sportowy Milanu – przyp. red.), ponieważ Montella był nim bardzo zainteresowany.

Czytaj więcej o: AC Milan, Włochy, Lorenzo Insigne, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #1

  Za nami kolejny dzień letniego okienka transferowego. Z pewnością ten dzień do udanych mogą zaliczyć „Kanonierzy”, gdzie rewolucja kadrowa i personalna po odejściu Arsène'a Wengera przebiega pełną parą.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze