„Tottenham nie pozwoli mu odejść, ale wiemy, że City ma odpowiednie środki”

Tomasz Kurpiewski | 25.04.2017 14:50 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Zgodnie z tym, co powiedział były zawodnik Barcelony, trener Manchesteru City jest zainteresowany Dele Allim. Pep Guardiola chciałby wzmocnić prowadzony przez siebie zespół, a Xavi podpowiada mu na kogo warto postawić.

Dele Alli ma dopiero 21 lat, ale już zdążył pokazać światu na co go stać. Zawodnik Tottenhamu Hostpur dwa razy z rzędu zdobył nagrodę dla najlepszego młodego piłkarza roku. Anglik podpisał też ze swoim klubem sześcioletni kontrakt, ale mimo to Xavi sugeruje, że kupienie tego gracza nie powinno stanowić problemu dla City.

-  Rozmawiam z Pepem i on wie jak ważne jest zdobywanie angielskich zawodników. Jestem pewien, że latem będzie przeszukiwał całą Europę, żeby wzmocnić swój zespół. Jednym z takich graczy jest właśnie Dele Alli – powiedział Xavi w rozmowie z AS.

Były gracz FC Barcelony komplementował ofensywnego piłkarza „Kogutów”.

- To wyjątkowy zawodnik. Ma umiejętności techniczne, które lubi Pep. Potrafi też odnaleźć się w stylu gry, jaki preferuje. Jestem przekonany, że Tottenham nie pozwoli mu odejść, ale wiemy, że City ma odpowiednie środki. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Anglia, Tottenham Hotspur, Xavi Hernandez, Pep Guardiola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze