Lacazette żegna się z Lyonem?

Tomasz Kurpiewski | 04.05.2017 14:31 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Alexandre Lacazette to z pewnością jeden z bardziej interesujących młodych napastników w Europie. Francuza w swoich szeregach chętnie widzieliby trenerzy topowych klubów. Jego ostatnia wypowiedź sugeruje, że zasili skład którejś z czołowych drużyn.

Wydźwięk rozmowy snajpera Olympique Lyon z UEFA.com jest jednoznaczny.

- W najbliższym lecie chcę wziąć łyk świeżego powietrza i spróbować czegoś innego. To pomoże mi stać się lepszym człowiekiem i piłkarzem. Chcę grać w zespole, który uczestniczy w Lidze Mistrzów i którego gracze prezentują piękny futbol opierający się na wymianie podań, a nie wybijaniu piłki z jednej strony na drugą. Długa laga i gonienie piłki to nie dla mnie – wyjawił Lacazette.

Obecny klub Francuza znalazł się w półfinale Ligi Europy i był wymieniany jako jeden z faworytów do wygrania pucharu. Gdyby tak się stało, Lyon znalazłby się w Lidze Mistrzów, a to z kolei mogłoby być kluczowe w zatrzymaniu napastnika. Jednakże, po wczorajszym meczu z Ajaksem Amsterdam, szanse na awans do finału znacznie zmalały. Wraz z odpadnięciem z Ligi Europy przepadnie nie tylko Liga Mistrzów, ale także prawdopodobnie i sam Lacazette.

Czytaj więcej o: Olympique Lyon, Francja , Ajax Amsterdam, Alexandre Lacazette

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszym komentującym

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.