Alves: To wszystko osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy

Autor: Karol Brandt | 10.05.2017 12:05 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Bohater dwumeczu AS Monaco - Juventus FC po wczorajszej wygranej nad podopiecznymi Leonardo Jardima był łakomym kąskiem dla dziennikarzy zgromadzonych w strefie mieszanej. A wszystko za sprawą dwóch genialnych występów, które okrasił trzema asystami i jedną bramką.

– To wszystko osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy. Czy jestem zaskoczony, że gram na takim poziomie? Ja po prostu kocham to, co robię – oznajmił.

– Gdy trafiłem do Juventusu, nie było mi łatwo. Musiałem się przystosować oraz zrozumieć filozofię gry, którą się tutaj wyznaje. Obecnie czuję się w tym miejscu doskonale i delektuje się czasem, jaki spędzam z drużyną – dodał.  

Dani Alves do „Starej Damy” dołączył latem zeszłego roku. Od tego czasu rozegrał 29 spotkań, w których pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zaliczył osiem asyst. 34-latek jest też reprezentantem Brazylii i na ten moment ma on na swoim koncie 100 występów w dorosłej reprezentacji „Canarinhos”.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Juventus Turyn, Włochy, Dani Alves, Monaco - Juventus 2017-05-03, Juventus - Monaco 2017-05-09

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze