Nagroda za bramkę sezonu w Ligue 1 trafia w ręce Depaya!

Tomasz Kurpiewski | 16.05.2017 13:28 | komentarzy: 14 | kategoria: News |

Memphis Depay po znakomitym sezonie w barwach PSV trafił do Manchesteru United. W Anglii niestety borykał się z wieloma problemami i jego kariera nie potoczyła się tak, jak wszyscy tego oczekiwali.

Przeprowadzka Holendra do Lyonu pokazała, że to wciąż wartościowy zawodnik. 23-latek wyraźnie odżył odkąd dołączył do drużyny dowodzonej przez Bruno Genesio. Podczas 20 spotkań rozegranych dla Olympique Lyon, holenderski napastnik zaliczył osiem asyst dokładając do nich pięć bramek. Jedna z nich przyniosła mu wiele radości.

Depay wpisał się na listę strzelców w meczu ligowym przeciwko Toulouse FC. Jego trafienie okazało się najpiękniejszym w tych rozgrywkach, w związku z czym przyznano mu nagrodę Bramka Sezonu Ligue 1. Po tamtym meczu Holender powiedział:

- Nie widziałem nawet czy piłka wpadła do siatki, ale usłyszałem ryk euforii. Kilka lat temu spróbowałem podobnego strzału, ale wówczas skończyło się na poprzeczce. Widziałem, że bramkarz w pierwszej połowie był bardzo wysunięty i miałem to cały czas z tyłu głowy.

Czytaj więcej o: Olympique Lyon, Holandia, Francja , Memphis Depay, Bruno Genesio

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (14)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze