Kara dla Juventusu za transfer Pogby?

Tomasz Kurpiewski | 29.05.2017 10:40 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Informacja o bardzo prawdopodobnej karze dla mistrza Włoch pojawiła się dzisiaj na portalu Mediapart.

Zgodnie z doniesieniami francuskiej strony, która w dużej mierze bazuje na Football Leaks, FIFA nałoży na klub z Turynu karę w wysokości 60 tysięcy euro. Wszystko przez transfer Paula Pogby do Manchesteru United. Między przedstawicielami „Starej Damy” i agentem piłkarza Mino Raiolą miało dojść do zakazanego porozumienia, na mocy którego Włoch otrzymał około 40 milionów euro. Jest to związane z procentowym udziałem przy sprzedaży zawodnika. Wg przedstawicieli FIFA udział własnościowy w kartach zawodniczych przez więcej niż dwa podmioty jest zakazany. Takie praktyki zostały uznane za niedopuszczalne w 2015 roku.

Mino Raiola zaprzecza jednak wszelkim informacjom, które pojawiają się na temat.

- Zarobiłem 40 milionów? Nieprawda. 95% informacji na mój temat pochodzących z Football Leaks to fałsz. Nie mam zamiaru odpowiadać na zarzuty dziennikarskiej mafii – powiedział Włoch.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Manchester United, Francja , Włochy, Paul Pogba

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (2)

 • Innoc3nt Legenda
  60 tys euro, cóż to za wielka strata!
 • cichy84 Moderator
  Raiola za to szczęśliwy, na 1 transferze ustawił się do końca życia

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.