Nowa opcja dla Jovetica

Tomasz Kurpiewski | 08.06.2017 10:00 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Stefan Jovetić występów w Interze nie mógł zaliczyć do nadzwyczajnie udanych. Wypożyczenie do Sevilli znacznie pomogło mu w powrocie na właściwe tory. Chociaż hiszpański klub nie jest zainteresowany wykupieniem Czarnogórca, to chętnych na jego pozyskanie nie brakuje.

Olympique Marsylia pragnie powrócić do piłkarskiej czołówki. Klub, po przejęciu przez amerykańskiego miliardera Franka McCourta, planuje duże inwestycje, które pomogą w realizacji założonego celu. Jednym z piłkarzy, który miałby odmienić oblicze Marsylii na lepsze jest właśnie Jovetić.

Działacze Marsylii muszą liczyć się z tym, że ich najlepszy napastnik powróci do swojej drużyny. Bafetimbi Gomis był tylko wypożyczony z angielskiego Swansea. Dlatego właśnie Rudi Garcia i władze klubu już myślą o jego zastępstwie. Biorąc pod uwagę, że ani Sevilla, ani Inter nie uwzględniają raczej 27-latka w swoich planach na przyszłość, transfer może dojść do skutku. Jednakże, francuski klub nie jest jedynym, który zabiega o usługi tego zawodnika. Zgodnie z tym, co donosi portal Muchodeporte.com do złożenia oferty przymierzają się również przedstawiciele Valencii.

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Olympique Marsylia, Sevilla FC, Hiszpania, Francja

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze