Nowa opcja dla Jovetica

Tomasz Kurpiewski | 08.06.2017 10:00 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Stefan Jovetić występów w Interze nie mógł zaliczyć do nadzwyczajnie udanych. Wypożyczenie do Sevilli znacznie pomogło mu w powrocie na właściwe tory. Chociaż hiszpański klub nie jest zainteresowany wykupieniem Czarnogórca, to chętnych na jego pozyskanie nie brakuje.

Olympique Marsylia pragnie powrócić do piłkarskiej czołówki. Klub, po przejęciu przez amerykańskiego miliardera Franka McCourta, planuje duże inwestycje, które pomogą w realizacji założonego celu. Jednym z piłkarzy, który miałby odmienić oblicze Marsylii na lepsze jest właśnie Jovetić.

Działacze Marsylii muszą liczyć się z tym, że ich najlepszy napastnik powróci do swojej drużyny. Bafetimbi Gomis był tylko wypożyczony z angielskiego Swansea. Dlatego właśnie Rudi Garcia i władze klubu już myślą o jego zastępstwie. Biorąc pod uwagę, że ani Sevilla, ani Inter nie uwzględniają raczej 27-latka w swoich planach na przyszłość, transfer może dojść do skutku. Jednakże, francuski klub nie jest jedynym, który zabiega o usługi tego zawodnika. Zgodnie z tym, co donosi portal Muchodeporte.com do złożenia oferty przymierzają się również przedstawiciele Valencii.

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Olympique Marsylia, Sevilla FC, Hiszpania, Francja

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

  • Blanco Triumfator
    Marsylia chce wrócić na tron we Francji, chociaż przy PSG i Monaco wydaje się to niemożliwe to jednak rozgrywki Ligue 1 potrafią być nieprzewidywalne. Tym bardziej, że Marsylia też ma teraz nowych właścicieli. Ogólnie kiedyś zawsze było tak, że na równi stawiano na równi ligi hiszpańską, angielską i włoską, a potem na 4. była niemiecka i na 5. francuska. Teraz bardzo dużo się pozmieniało i coraz więcej graczy idzie grać właśnie do Francji. Dlatego obecny rozkład sił widzę tak: 1. La Liga - absolutny hegemon w Europie, dalej na równi Premier League, Bundesliga i Ligue 1, a na 5. Serie A. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie xD
  • Neral Triumfator
    Francuska jest najsłabszą ligą z "potężnych" lig w Europie... Ja osobiście widzę to tak, że są 4 najsilniejsze : angielska , niemiecka , włoska , hiszpańska potem portugalska. Już wyżej cenię holenderską i ruską (kiedy ostatnio drużyna z Francji grała w finale europejskich pucharów? Baa nawet mają tylko 1 tytuł i to jeszcze jak dawno...). Francja oprócz hajsu nie ma nic do zaoferowania piłkarsko...

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.