Puchar Konfederacji z LigaMistrzow.com

Redakcja | 16.06.2017 15:00 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

W turnieju będącym próbą generalną przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata zagrają reprezentację, które w ostatnich latach na swoich kontynentach nie miały sobie równych. Dodatkowo udział w Pucharze Konfederacji wezmą także mistrzowie świata oraz gospodarz imprezy – Rosja.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany 17 czerwca o godzinie 17:00. Zmierzą się w nim reprezentację Rosji oraz Nowej Zelandii. Areną tej konfrontacji będzie Stadion Kriestowskij.

Zespoły podzielono na dwie grupy. Do grupy A trafili wspomniani Rosjanie i Nowozelandczycy (mistrzowie Oceanii), Portugalczycy (mistrzowie Europy) oraz Meksykanie (mistrzowie Ameryki Północnej). Natomiast w grupie B będą rywalizowały ze sobą Niemcy (mistrzowie świata), Chilijczycy (mistrzowie Ameryki Południowej), Kameruńczycy (mistrzowie Afryki) oraz Australijczycy (mistrzowie Azji).

Poza stadionem w Petersburgu, na którym zostanie rozegrany także finał Pucharu Konfederacji, użytkowane będą obiekty w Kazaniu, Moskwie oraz Soczi. Finał turnieju zaplanowany jest na 2 lipca (20:00).

Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji z imprezy organizowanej w kraju naszych wschodnich sąsiadów oraz żywej dyskusji na ten temat. 

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com, Puchar Konfederacji 2017

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze