Legenda Liverpoolu: Z Salahem oni mogą wygrać mistrzostwo Anglii

Autor: Michał Nowacki | 24.06.2017 21:36 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Liverpool ściągnął do siebie Mohameda Salaha z Romy. Legendarny zawodnik "The Reds", Patrik Berger przyznał, że to transfer, który pozwoli realnie sięgnąć ekipie z Anfield Road po tytuł mistrza Anglii. Oczywiście oprócz Egipcjanina muszą do klubu przyjść jeszcze inni piłkarze.

– Mohamed Salah jest dobrym graczem, technicznie jest on bardzo dobry, szybki, potrafi strzelać bramki, asystować. Udowodnił to w ubiegłym roku we Włoszech. Grał już wcześniej w Premier League, więc wie czego się spodziewać od tej ligi. Myślę, że teraz jest lepszym zawodnikiem niż kilka lat temu. Na pewno będzie wielkim wzmocnieniem drużyny – przyznał Czech w rozmowie z Omnisport.

 – Myślę, że Liverpool jest bliski wygrania Premiership. Przede wszystkim podoba mi się praca Jürgena Kloppa, jaki jest wobec fanów, piłkarzy i mediów. Piłkarze wiele się uczą od niego i trenują z uśmiechem na twarzach. Widać, że każdy jest zadowolony i oni cieszą się grą w piłkę nożną. W ubiegłym roku, w okresie Bożego Narodzenia wszyscy mówili o nich, że są w stanie wygrać mistrzostwo Anglii. Dopiero na początku roku mieli problem i zanotowali złą passę kilku spotkań bez zwycięstwa – rzekł Patrik Berger.

– Myślę, że Liverpool jest blisko sukcesu. Jeśli uda im się zdobyć jeszcze kilka nowych piłkarzy, Jürgen Klopp ma na pewno listę, którą chciałby zrealizować. Wtedy jestem przekonany, że oni mogą sięgnąć po tytuł. Uważam, że potrzebują jednego zawodnika do środka pola, stopera i myślę, że wtedy skład będą mieli w porządku – zakończył legendarny czeski zawodnik.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Transfery, Trenerzy, Jurgen Klopp, Legenda, Mohamed Salah

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze