Kucharski: Przywykłem, że wszystko co złe w życiu Lewandowskiego to moja wina

Autor: Michał Nowacki | 27.06.2017 15:14 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Po zakończeniu sezonu w Bundeslidze Robert Lewandowski ujawnił swój żal do Carlo Ancelottiego, który nie dał mu należytego wsparcia, aby mógł powalczyć o tytuł Króla Strzelców. Stąd też wiele się mówi o odejściu Polaka, którego chce m.in. Chelsea i Manchester United. Emocje studzi agent snajpera, Cezary Kucharski.

– Nie chcę mówić nic więcej na ten temat, ponieważ wszystko, co mówię tutaj jest tłumaczone na język niemiecki i każde słowo jest analizowane przez media. Jednak ja przyzwyczaiłem się do bycia zawsze winnym wszystkiego co się kręci wokół Roberta Lewandowskiego. Zawsze mówiłem i powtarzam to nadal, że ​​Bayern Monachium to najlepszy klub na rozwój jego kariery. I moja opinia nie zmieniła się, ani dziś, ani wczoraj – przyznał Cezary Kucharski.

"Lewy" ma z mistrzem Niemiec umowę do lata 2021 roku i Bawarczycy nie mają żadnej presji, aby sprzedać bramkostrzelnego zawodnika. Łącznie w 147 meczach Polak zanotował 110 bramek.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Bayern Monachium, Manchester United, Anglia, Niemcy, Transfery, Kontrakt, Robert Lewandowski, Cezary Kucharski

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze