Alves pożegnał się z fanami Juventusu

Autor: Michał Nowacki | 28.06.2017 11:39 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Dani Alves podpisał kontrakt z Manchesterem City na najbliższe dwa lata, ale jeszcze nie złożył oficjalnego oświadczenia. Prawy obrońca pożegnał się na Instagramie z władzami, kolegami i kibicami Juventusu, w którym grał do tej pory.

– Chciałbym podziękować wszystkim kibicom Juventusu za rok, który tutaj spędziłem, moim kolegom z zespołu, którzy powitali mnie jak profesjonaliści oraz klubem, z którym wygrałem mistrzostwo Włoch i doszedłem do finału Ligi Mistrzów. Myślę, że mój szacunek dla "Starej Damy" i kibiców była widoczny i wkładałem w to cały swój wysiłek na boisku, aby klub każdego dnia był coraz większy – zaczął Dani Alves na Instagramie.

– Przepraszam fanów Juventusu, jeśli czasem myśleli, że zrobiłem coś, aby ich obrazić. Nigdy nie miałem takiego zamiaru, po prostu żyłem spontanicznie i bardzo niewiele osób rozumie to. Chociaż wiem, że nie jestem doskonały, moje serce jest czyste. Dziś nasz związek zawodowy się kończy i będę nosić ze sobą wszystkich tych, którzy z miłością i szczerym sercem uczynili Juventus tak wielkim klubem – dodał Brazylijczyk.

– Każdy wie, że zawsze mówię to, co myślę i czuję. Czuję, że powinienem podziękować, że Giuseppe Marotta dał mi możliwość grania w jego zespole. On jest wielkim profesjonalistą i kocha swoją pracę. Nie gram w piłkę nożną dla pieniędzy, gram w piłkę nożną, bo kocham ten zawód i tych, którzy są jej częścią – zakończył 34-latek.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Transfery, Manchester City, Dani Alves

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze