Praktyki studenckie w LigaMistrzow.com

Karol Brandt, Mateusz Mikulski | 29.06.2017 10:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Studiujesz dziennikarstwo bądź jesteś na kierunku filologia polska (specjalność: edytorstwo tekstów) i czekają Cię obowiązkowe praktyki zawodowe? Znalazłeś się w dobrym miejscu! Jeżeli śledzisz na bieżąco wydarzenia piłkarskie, a w szczególności rozgrywki Ligi Mistrzów, mamy dla Ciebie propozycję! Stań bark w bark z nami, pisz, edytuj, ucz się, zdobądź podpis, znajomości i pogłęb swoją pasję!

Nie chcesz realizować obowiązkowej praktyki studenckiej w miejscu, w którym czułbyś się nieswojo? Nie uśmiecha Ci się wstawanie codziennie rano i nudzenie się w budynku redakcji gazety, radia, telewizji czy portalu, których tematyka publikowanych treści jest na poziomie bulwarówki, bądź targowiska? Nie musisz tego robić!

Możesz zebrać doświadczenie w młodym, zgranym teamie, w którym każdy choruje na nieuleczalną chorobę zwaną 'Miłość do Piłki Nożnej'. Zwłaszcza od września do maja objawy tej przypadłości są bardzo intensywne, co doprowadza nas do niepohamowanego wręcz szaleństwa. Jeżeli również masz podobne dolegliwości, piłka kopana w najlepszym europejskim i światowym wydaniu jest dla Ciebie tematem numer jeden - nie czekaj tylko pisz maila!

U nas nie będziesz parzył/a kawy, lecz od pierwszego dnia otrzymasz możliwość pisania różnych treści związanych z futbolem: od aktualności, w których nie wyrażamy własnych opinii, przez artykuły kronikarskie, aż po felietony, a więc wisienkę na torcie dziennikarstwa prasowego. W przypadku studentów specjalizujących się w edytorstwie tekstów: dołączycie do działu, który na co dzień zajmuje się poprawą twórczości dziennikarskiej, gdzie będziecie nabywali wiedzę od doświadczonego korektora.

Po zrealizowaniu praktyki studenckiej w LigaMistrzow.com, dziennikarstwo sportowe oraz edytorstwo tekstów nie będzie miało dla Ciebie tajemnic. Natomiast relacjonowanie spotkań nie sprawi Ci już nigdy trudności, a Twoja wiedza na temat europejskiej piłki będzie na zbliżonym poziomie do tej Pawła Zarzecznego. Umiejętności pracy w grupie oraz pisania pod presją czasu, także nie będą Ci obce.

Pracujemy zdalnie, co w przypadku ludzi rozsianych po całej Polsce oraz innych zakątkach świata, jest dużym atutem. U nas nie musicie wstawać o 6:00, wystarczy abyście byli dostępni w momentach kluczowych. Wymiany poglądów na tematy okołopiłkarskie i nie tylko, do białego rana, to dla nas chleb powszedni.

Nikogo nie skreślamy, oczekujemy od Ciebie jedynie zapału do pracy. Każdy przyszły dziennikarz, który się do nas zgłosi, trafi pod opiekę doświadczonego redaktora, a jego wszystkie teksty przejdą przez „ręce” korektora, dzięki czemu nauka nie pójdzie w las i zaprocentuje w przyszłości.

W przypadku chęci realizacji praktyki zawodowej w naszej redakcji, prosimy o kontakt pod adresem: karol.brandt@ligamistrzow.com – w tytule maila proszę wpisać 'Praktyka studencka'.

Zapraszamy do nas! Być może współpraca z Tobą ułoży się na tyle owocnie, że ją przedłużymy?

Zapamiętaj: zdobywając u nas doświadczenie zawodowe pomagasz nie tylko sobie, ale i nam.

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Zostań redaktorem LigaMistrzow.com!

  Serwis LigaMistrzow.com kompletuje kadrę na nowy sezon. Zgłoś się, być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

  czytaj więcej
 • Koniec transferowej sagi. Mączyński w Legii!

  Kontrowersyjny transfer stał się faktem. Reprezentant polski podpisał z "Wojskowymi" dwuletni kontrakt z automatyczną opcją przedłużenia go o kolejny rok. Legia Warszawa zapłaciła za pomocnika Wisły Kraków 500 tyś. euro plus bonusy za awans "Legionistów" do Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Puchar Konfederacji z LigaMistrzow.com

  W turnieju będącym próbą generalną przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata zagrają reprezentację, które w ostatnich latach na swoich kontynentach nie miały sobie równych. Dodatkowo udział w Pucharze Konfederacji wezmą także mistrzowie świata oraz gospodarz imprezy – Rosja.

  czytaj więcej
 • Mateusz Święcicki: Siłą Juve jest dziś potężny fundament

  - Moim zdaniem Juventus ma jeden z najmocniejszych składów w swoich dziejach, a na pewno lepszy od tego, który nie sprostał Barcelonie w finale Ligi Mistrzów w 2015 roku - twierdzi Mateusz Święcicki, komentator Eleven Sports.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze