Juventus zaoferuje za Bernardeschiego 35 milionów euro

Dariusz Maruszczak | 29.06.2017 13:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Jak donosi „La Gazetta dello Sport”, Juventus ma zamiar zaoferować za skrzydłowego Fiorentiny Federico Bernardeschiego 35 milionów euro.

„Bianconeri” już od dłuższego czasu są zainteresowani Bernardeschim, ale klub z Florencji nie chce sprzedawać reprezentanta Włoch do jednego z najbardziej znienawidzonych rywali. Mimo to zdaniem La Gazzetta Juventus zaoferuje Fiorentinie 35 milionów euro plus bonusy, co ma skłonić działaczy „Violi” do wyrażenia zgody na transfer. Poprzednia propozycja w wysokości 30 milionów została przez nich odrzucona. Fiorentina stała na stanowisku, że nie zamierza nawet rozpoczynać negocjacji, dopóki Juventus nie wyłoży na stół kwoty rzędu 40 milionów euro.

Po odpadnięciu reprezentacji Włoch z młodzieżowych mistrzostw Europy Bernardeschi będzie miał teraz czas na zajęcie się kwestiami związanymi ze swoją przynależnością klubową. Niewykluczone, że już wkrótce zacznie naciskać na Fiorentinę, aby rozpoczęła negocjacje z „Juve”. Nie od dziś wiadomo, że 23-latek nie jest zbyt chętny na podpisanie nowego kontraktu z drużyną z Florencji, a jego obecna umowa obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. W tej sytuacji Bernardeschi będzie łakomym kąskiem dla wielu mocnych europejskich zespołów. W poprzednim sezonie rozegrał 42 mecze we wszystkich rozgrywkach, zdobył 14 goli i zaliczył 5 asyst.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Włochy, Transfery, ACF Fiorentina, Federico Bernardeschi

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze