Obrońca Lille na liście życzeń klubów z Anglii, Hiszpanii i Włoch

Autor: Michał Nowacki | 29.06.2017 19:25 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Sébastien Corchia znalazł się na liście życzeń Arsenalu, Romy, Napoli i Torino. Media w Hiszpanii spekulują, że po 26-latka zapytanie składa także Sevilla. Aktualny obrońca OSC Lille przyznaje, że nie wyklucza odejścia z Ligue 1.

– Sevilla jest dużym i bardzo ciekawym klubem.La Liga jest niesamowita, ale ja nic nie wiem w tej kwestii. Tym zajmują się moi agenci i to oni wiedzą, co dzieje się teraz. Ja skupiam się na mojej grze w piłkę nożną i wracam po wakacjach do treningów z Lille, gdzie mam jeszcze rok ważny kontrakt – przyznał Sébastien Corchia.

– Spotkałem się z nowym trenerem, Marcelo Bielsą i nowy projekt Lille pod jego wodzą wygląda bardzo ekscytująco, więc nic nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Nie wiemy czy zostanę, czy wyjadę. I nigdy nie powiedziałem, że ja chce opuścić ten klub, więc teraz muszę poczekać i zobaczyć, co się wydarzy – dodał 26-latek.

– Mogę potwierdzić, że słyszałem o zainteresowaniu ze strony klubów z Anglii, Włoch i Hiszpanii, ale nie wiem zbyt wiele na ten temat. To jest zawsze pochlebne słyszeć o zainteresowaniu innych wielkich drużyn, ale szczerze mówiąc nie zwracam uwagi na wszystkie historie. Moim zadaniem jest grać w piłkę nożną, a potem mój agent zadba o pozostałe sprawy – zakończył Francuz.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Sevilla FC, Anglia, Hiszpania, Francja , Włochy, Transfery, Kontrakt, AS Roma, OSC Lille, FC Torino, SSC Napoli, Sebastien Corchia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze