Konkurent Krychowiaka zostaje w klubie

Dariusz Maruszczak | 04.07.2017 19:03 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Thiago Motta jednak nie odejdzie z Paris Saint-Germain. Defensywny pomocnik podpisał roczny kontrakt z drużyną z Paryża.

Poprzednia umowa Motty wygasła w poprzednim tygodniu i były spore wątpliwości, czy 34-latek zostanie w Paris Saint-Germain. Pojawiły się pogłoski, że może wrócić do Włoch, skąd w 2012 roku trafił do klubu z Paryża. Motta zdecydował się jednak zostać w zespole wicemistrzów Francji jeszcze przez rok.

–  Bardzo mnie cieszy przedłużenie kontraktu z PSG. Miałem wyjątkową karierę w tym klubie. Okazał on wiele wiary we mnie w ciągu ostatnich pięciu lat. Ta przygoda jest kontynuowana i będziemy dalej rywalizować, a także dawać z siebie wszystko, żeby zajść jak najdalej we wszystkich rozgrywkach – powiedział Motta.

Wiele mówi się o tym, że po zakończeniu następnego sezonu Motta zostanie w Paris Saint-Germain. Tym razem już nie w roli piłkarza, tylko jako członek sztabu szkoleniowego. Tym samym najbliższy sezon może być ostatnim w karierze zawodniczej 34-latka, ale nie ostatnim w Paryżu.

Podpisanie kontraktu przez Mottę nie jest dobrą wiadomością dla Grzegorza Krychowiaka, który również występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Mimo podeszłego wieku Włoch grał w poprzednich rozgrywkach znacznie częściej od reprezentanta Polski. Nowa umowa dla Motty z pewnością nie ułatwi Krychowiakowi zadania powrotu do regularnej gry.

Czytaj więcej o: Francja , Transfery, Paris Saint-Germain, Thiago Motta, Grzegorz Krychowiak

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze