Lukaku przejdzie testy medyczne w United. Transfer jest bliski finalizacji

Autor: Michał Nowacki | 07.07.2017 09:34 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Napastnik Evertonu, Romelu Lukaku ma przejść dzisiaj testy medyczne w barwach Manchesteru United. Triumfator Ligi Europy jest gotowy za Belga wydać aż 75 milionów funtów. Aby ułatwić sytuację piłkarzowi władze z Old Trafford podporządkują się pod zawodnika i zrobią mu badania w Los Angeles, gdzie aktualnie urlop spędza reprezentant Belgii.

Warto zaznaczyć, że niebawem "Czerwone Diabły" polecą do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć okres przygotowawczy do nowego sezonu. Spekuluje się, że już w tym czasie Romelu Lukaku dołączy do drużyny i będzie grał w czerwonej koszulce. Wiele się mówi, że nastąpi to już w przyszłym tygodniu.

W pierwszej wersji wydawało się, że to Chelsea będzie bliższa pozyskania swojego byłego zawodnika, ale Antonio Conte nie angażował się w odpowiednim stopniu. Także "Czerwone Diabły" nie były faworytem, gdyż ich pierwszym wyborem był Álvaro Morata z Realu Madryt. Trener z Old Trafford stracił cierpliwość do władz "Królewskich" i zdecydował się poszukać innych opcji. Wiele się mówi o odejściu Zlatana Ibrahimovicia, więc to właśnie Romelu Lukaku ma zastąpić Szweda.

Belg podpisze umowę na cztery sezony z możliwością przedłużenia jej o rok, tygodniowo ma dostawać 200 tysięcy funtów, zaś "Czerwone Diabły" przeleją na konto Evertonu 75 milionów funtów. Spekuluje się, że pierwszy swój mecz Lukaku zagra 16 lipca z Los Angelex Galaxy.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Manchester United, Anglia, Transfery, Kontrakt, Romelu Lukaku, Everton

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze