Glik z nowym kontraktem

Dariusz Maruszczak | 13.07.2017 14:20 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Kamil Glik podpisał z AS Monaco nowy kontrakt. Będzie on obowiązywać do końca czerwca 2021 roku, a więc o rok dłużej niż poprzednia umowa.

Podpisanie nowego kontraktu ma wiązać się ze sporą podwyżką wynagrodzenia. Glik został w ten sposób nagrodzony za bardzo udany poprzedni sezon. 29-latek rozegrał w barwach Monaco 53 mecze, w których udało mu się aż osiem razy trafić do siatki rywali. Wydatnie pomógł drużynie z Księstwa w zdobyciu mistrzostwa Francji i awansie do półfinału Ligi Mistrzów.

– Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, zwłaszcza po wspaniałym, poprzednim sezonie. Zawsze dajemy z siebie 100%. Chciałbym podziękować prezesowi, wiceprezesowi i całemu klubowi za nowy kontrakt. To świetna nagroda – powiedział Glik w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej AS Monaco.

– W tym sezonie nasze cele się nie zmieniają. Chcemy zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów, obronić mistrzostwo Francji i ciągle wygrywać – zapewnił reprezentant Polski.

Czytaj więcej o: Francja , Kontrakt, Kamil Glik, AS Monaco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Raport ligowy: Spadkowicze #10

  Świetny występ Piotr Zielińskiego w barwach SSC Napoli, powrót na boisko drużyny Jakuba Rzeźniczaka i kolejne zwycięstwo zespołu Kamila Glika. Miniony weekend przyniósł sporo emocji, jeśli chodzi o spadkowiczów rozgrywek Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #9

  Wygrane spotkania Borussii Dortmund oraz RB Leipzig. Świetny mecz AS Monaco i strata punktów Celticu. Dużo działo się w minionym tygodniu u spadkowiczów Ligi Mistrzów!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #8

  Bramka Łukasza Teodorczyka, całe spotkanie Rafała Gikiewicza oraz kolejne minuty Piotra Zielińskiego. To tylko namiastka tego, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich dni, jeśli chodzi o zespoły, które odpadły z Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #7

  Porażka drużyny z Madrytu w Copa del Rey, remis Borussii i przegrana RB Leipzig. To i dużo więcej można znaleźć w najnowszym raporcie spadkowiczów!

  czytaj więcej
 • Raport ligowy: Spadkowicze #6

  Po długiej przerwie na boiska wrócili piłkarze z Niemiec. Swoje pierwsze spotkanie od dłuższego czasu zaliczył Łukasz Piszczek. Jak wypadła Borussia oraz inne drużyny, które w obecnej Lidze Mistrzów musiały uznać wyższość rywali i pożegnały się z tymi elitarnymi rozgrywkami?

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze