Herrera odmawia Barcelonie! Niebawem przedłuży swoją umowę i dostanie ogromną podwyżkę

Autor: Michał Nowacki | 16.07.2017 19:54 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Pojawiły się spekulacje, że skoro trenerem Barcelony został Ernesto Valverde to postara się ściągnąć Andera Herrerę. Pomocnik Manchesteru United ujawnia, że jest szczęśliwy na Old Trafford i niebawem ma podpisać nową umowę.

Ernesto Valverde i Ander Herrera znają się jeszcze ze współpracy w barwach Athletic Bilbao. 27-latek ma umowę ważną jeszcze przez rok, ale władze "Czerwonych Diabłów" już teraz chcą mu zapewnić gigantyczną podwyżkę i nową umowę.

– Nie ma nic prawdziwego w plotkach, że przejdę do Barcelony, ponieważ jestem bardzo szczęśliwy w United, czuję się doceniany i skupiony na tym punkcie. Chciałem, aby Álvaro Morata przeszedł do nas, był blisko i oba kluby prowadziły negocjacje. Szkoda, że nie będzie z nami, ale życzę mu wszystkiego dobrego – powiedział Herrera.

Na mocy nowej umowy Ander Herrera ma zarabiać 200 tysięcy tygodniowo i dzięki temu będzie w czołówce graczy pod względem zarobków na Old Trafford. Kontrakt ma obowiązywać na kolejne cztery lata.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Kontrakt, Ander Herrera, Alvaro Morata

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze