Hart znowu wypożyczony! Tym razem zostanie w Premiership

Autor: Michał Nowacki | 18.07.2017 18:40 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Joe Hart porozumiał się z nowym klubem i wiadomo już, że bramkarz Manchesteru City sezon 2017/2018 spędzi na zasadzie rocznego wypożyczenia w West Ham United. Częściowo wynagrodzenie Anglika pokryje jego rodzimy klub, gdyż golkiper zarabia 100 tysięcy funtów tygodniowo. "Młoty" mają opcję pierwokupu, ale muszą wówczas zapłacić za zawodnika 15 milionów funtów.

Dzisiaj Joe Hart przeszedł testy medyczne i od 2006 roku, kiedy to zaczął grać dla "The Citizens", jest to jego piąte wypożyczenie i spekuluje się, że już ostatnie. 30-latek ma jeszcze ważny kontrakt przez dwa lata, ale do "Młotów" będzie mógł dołączyć za rok. Wówczas na konto Manchesteru City będzie trzeba przelać sumę 15 milionów funtów.

Poprzedni sezon Anglik spędził na wypożyczeniu we włoskim Torino, gdzie zagrał w 36 meczach Serie A. Teraz jego przyjście może sprawić, że ktoś z dwójki Adrian-Randolph odejdzie, gdyż obaj ci gracze znajdują się na celowniku: Crystal Palace, Newcastle i Middlesbrough. Wcześniej na zasadzie wolnego transferu z City do West Hamu trafił Pablo Zabaleta.

Czytaj więcej o: Anglia, Transfery, Kontrakt, Manchester City, Joe Hart, Pablo Zabaleta, West Ham United

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze