Oficjalnie: Etatowy reprezentant Chile nad Bosforem!

Autor: Karol Brandt | 21.07.2017 18:50 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Fenerbahçe SK potwierdziło piąte letnie wzmocnienie.

Mauricio Isla, który ostatni sezon spędził w Cagliari Calcio, dołączył do trzeciego zespołu poprzedniego sezonu tureckiej Süper Lig. Prawy defensor rodem z Chile do Juventusu trafił w 2012 roku. Jednak już dwa lata później powędrował na pierwsze wypożyczenie. I tak od tego czasu przebywał w Queens Park Rangers oraz Olympique’u Marsylia.

Ostatecznie przed poprzednim sezonem odszedł na stałe do „Rossoblu”. Wówczas klub z Sardynii zapłacił za niego cztery miliony euro. 90-krotny reprezentant Chile odwdzięczył się Cagliari Calcio golem oraz siedmioma asystami.

Dzisiaj Fenerbahçe SK ogłosiło, że 29-latek dołączy do „Żółtych kanarków”, z którymi związał się do 30 czerwca 2020 roku. Najprawdopodobniej piłkarz rozwiązał swój poprzedni kontrakt z Włochami za porozumieniem stron, co pozwoliło na transfer bezgotówkowy.

Dla zespołu ze Stambułu jest to piąte wzmocnienie podczas letniego mercato. Wcześniej do Fenerbahçe SK przenieśli się: Mathieu Valbuena, Mehmet Ekici, Nabil Dirar oraz Carlos Kameni. 

Czytaj więcej o: Włochy, Transfery, Kontrakt, Turcja, Fenerbahce Stambuł, Mathieu Valbuena, Mauricio Isla, Cagliari Calcio, Mehmet Ekici, Nabil Dirar, Carlos Kameni

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze