Oficjalnie: Kolarov wraca do Serie A

Autor: Michał Nowacki | 23.07.2017 08:52 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

AS Roma zakończyła rozmowy z Manchesterem City i pozyskała lewego obrońcę. Aleksandar Kolarov za pięć milionów euro przeniósł się na Stadio Olimpico i podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku. Ostatnie siedem sezonów Serb grał na Etihad Stadium, gdzie sięgnął po dwa tytuły mistrza Anglii, dwa razy wygrał Puchar Ligi Angielskiej oraz Puchar Anglii.

– Kiedy przyszedłem w 2010 roku do City to szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że zostanę tutaj na tak długo. Dzisiaj jest dzień, w którym muszę się pożegnać, wszystko wydarzyło się w ciągu ostatnich dni. Dla mnie to bardzo smutny dzień. W każdej części klubu nie udało się nam poprawić 100%, ale 200%. Teraz "The Citizens" jest zdecydowanie lepszym klubem niż wtedy, kiedy ja tu przychodziłem. Jestem dumny, że przyczyniałem się do tego, aby City był tym zespołem, którym jest teraz. Z radością nosiłem tę koszulkę – powiedział Aleksandar Kolarov na łamach oficjalnej strony internetowej angielskiego klubu.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dołączyć do Romy. Dam z siebie 100% swoich możliwości a nawet jeszcze więcej. Moim celem jest zawsze to samo: wygrywać – rzekł Serb na łamach oficjalnej strony internetowej włoskiego klubu.

AS Roma jest niezwykle aktywna w obecnym okienku transferowym i pozyskała już siódmego zawodnika. Dyrektor sportowy włoskiego klubu postanowił skomentować pozyskanie lewego obrońcy:

– Aleksandar Kolarov jest piłkarzem z dużym doświadczeniem, które może natychmiast wnieść do zespołu. Uważam, że pomoże nam rozwijać się, na boisku i poza nim. Chciałbym mu podziękować za entuzjazm i chęć jaką wykazał chcąc przyjechać do Rzymu – stwierdził Monchi.

Czytaj więcej o: Anglia, Włochy, Transfery, Kontrakt, AS Roma, Manchester City, Aleksandar Kolarov, Monchi

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze