Zidane: Nigdy nie zaprzeczałem doniesieniom mediów w sprawie Ronaldo

Autor: Michał Nowacki | 23.07.2017 09:13 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Realu Madryt przyznał, że nigdy nie zaprzeczył doniesieniom medialnym mówiąc o tym, że Cristiano Ronaldo chce opuścić Hiszpanię. Zinédine Zidane jest przekonany jednak, że Portugalczyk zostanie w stołecznym klubie na kolejny sezon.

W czerwcu, po triumfie w Lidze Mistrzów A Bola podała informację, że Cristiano Ronaldo dopuścił się nadużyć finansowych na kwotę 14,7 miliona euro. Od razu stwierdzono, że Portugalczyk będzie chciał wrócić do Anglii, do Manchesteru United.

– Ronaldo zostaje z nami i to wszystko. Nigdy nie zaprzeczałem informacjom, które podawała A Bola. Patrzę na to i słucham takich rzeczy jak wszyscy inni, ale dla mnie liczy się tylko to co chcę osiągnąć z Realem Madryt. Wierzę, że on z nami zostanie. On jest teraz na zasłużonym urlopie, ale na pewno do nas wróci na mecz w Superpucharze Europy – zapewnił Zinédine Zidane na łamach ESPN.

Dzisiaj Real Madryt zagra towarzyski mecz z Manchesterem United, zaś 8 sierpnia oba zespoły spotkają się ponownie. Tym razem w finale Superpucharu Europy, który rozegrany zostanie w Skopje. Na to starcie gotowy ma być już Cristiano Ronaldo.

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Trenerzy, Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze