Mourinho: Gwarantuję, że De Gea zostanie z nami

Autor: Michał Nowacki | 23.07.2017 10:10 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Opiekun Manchesteru United, José Mourinho zapewnił, że David De Gea nie opuści tego lata Old Trafford. Hiszpan jest na liście życzeń Realu Madryt, ale Portugalczyk nie zamierza sprzedawać pierwszego bramkarza.

Niedawno umowę przedłużył rezerwowy, Sergio Romero i The Special One oczekuje zaciętej rywalizacji między dwoma bramkarzami. Dzisiaj "Królewscy" i "Czerwone Diabły" zmierzą się ze sobą w towarzyskim meczu w Stanach Zjednoczonych. Mimo wielu plotek o odejściu De Gei do Madrytu trener angielskiego klubu zapewnia, że jego podopieczny zostanie na Old Trafford.

– Mogę zagwarantować, że David De Gea nie odejdzie nigdzie tego lata. I w moim odczuciu będzie to dla niego bardzo trudne, bo jest uczciwym i szczerym chłopakiem. Wiem, że on się podoba wielu klubom, które się z nami kontaktowały od dłuższego czasu. Zawsze mam takie uczucie, że jeśli gracz ma ochotę odejść to pozwalam mu. Nie lubię kogoś zatrzymywać, bo wiem, że wtedy nie daje z siebie tyle ile bym oczekiwał, gdyż chciał odejść i nie zrobił tego. Teraz widzę, że on jest szczęśliwy z nami, skupiony na grze i działa lepiej niż kiedykolwiek, daje nam 100% pewności, że zostanie na Old Trafford – ujawnił The Special One.

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Jose Mourinho, Transfery, Trenerzy, David De Gea

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze