Bonucci wyjaśnia powody odejścia z Juventusu

Autor: Michał Nowacki | 23.07.2017 13:08 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Leonardo Bonucci we czwartek oficjalnie przeniósł się z Juventusu do Milanu. Włoski obrońca kosztował ekipę z San Siro aż 42 miliony euro i ujawnił, że na transfer się zdecydował, gdyż w "Starej Damie" nie czuł się ważną postacią. 30-latek odniósł się także do konfliktu z Massimiliano Allegrim.

– Dyskusje na przestrzeni lat są normalne, ponieważ jestem kimś bardzo bezpośrednim i zawsze mówię prawdę. Ludzie myśleli, że wydarzenie z FC Porto to była najważniejsza rzecz. Tak na prawdę to była jedna z ostatnich sytuacji, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że chcę odejść. Muszę poczuć się ważny, ale w Juventusie nie miało to miejsca – ujawnił Bonucci w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

W lutym w pierwszym meczu Ligi Mistrzów Juventus grał z FC Porto. Massimiliano Allegri zdecydował się nie włączać zawodnika do kadry meczowej i odesłał go na trybuny. Wrócił kilka dni później na spotkanie ligowe.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, AC Milan, FC Porto, Juventus Turyn, Włochy, Transfery, Trenerzy, Portugalia, Massimiliano Allegri, Leonardo Bonucci

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze