Mourinho: Ibrahimović może jeszcze do nas wrócić

Autor: Michał Nowacki | 27.07.2017 18:38 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Szkoleniowiec Manchesteru United oznajmił, że Zlatan Ibrahimović może w przyszłym sezonie wrócić na Old Trafford. Szwed dochodzi do siebie po urazie kolana i do gry będzie zdolny dopiero na przełomie roku. Jednak José Mourinho nie wyklucza, że 35-latek zagra ponownie w United.

Obecnie piłkarz jest wolnym zawodnikiem, gdyż umowę miał podpisaną tylko na jeden sezon. Zlatan Ibrahimović nadal trenuje z zespołem "Czerwonych Diabłów" i spekuluje się, że może on w przyszłości podpisać nowy kontrakt. "Ibracadabra" zanotował w całym sezonie 28 trafień i był najskuteczniejszym zawodnikiem z Old Trafford. W lecie Portugalczyk ściągnął do siebie Romelu Lukaku, ale to nie wyklucza, że Szwed w 2018 roku założyłby ponownie trykot "Czerwonych Diabłów".

– Wydaliśmy ogromne pieniądze, aby sprowadzić napastnika. Nie możesz oszczędzać na tej pozycji, ponieważ wtedy nikogo nie kupisz. Zrobiliśmy to ze względu na brak Ibrahimovićia, nie możemy sobie pozwolić na brak ważnego i silnego snajpera przez pół roku – ujawnił The Special One.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Jose Mourinho, Transfery, Trenerzy, Kontrakt, Zlatan Ibrahimović, Romelu Lukaku

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • Innoc3nt Legenda
    A co? Jose chce tym razem z Lukaku zrobić skrzydłowego?

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.