Zidane: Chcemy ściągnąć Mbappé i zostawić trio BBC

Autor: Michał Nowacki | 27.07.2017 20:46 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Od dłuższego czasu spekuluje się, że Kylian Mbappé przeniesie się do Realu Madryt. W mediach pojawiły się głosy, że wówczas ktoś z trójki: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Gareth Bale będzie musiał opuścić Santiago Bernabéu. Zinédine Zidane zapewnia, że nie zamierza nikogo z tego trio sprzedawać i ujawnia, że mistrz Hiszpanii pracuje nad pozyskaniem napastnika AS Monaco.

– Mam nadzieję, że wszyscy członkowie BBC: Bale, Benzema i Cristiano zostaną z nami na kolejny sezon. Chciałabym, aby BBC pozostało bez zmian, to samo tyczy się wszystkich piłkarzy, których obecnie mamy. Wiem, że do 31 sierpnia wszystko może się zdarzyć. Jestem tutaj trenerem i muszę prosić o kolejne wzmocnienia. Pracujemy nad rzeczami i zobaczymy, co się stanie. Mamy znakomitych zawodników w składzie i próbujemy pozyskać kolejnego piłkarza – powiedział Zinédine Zidane.

– Nie jestem szczęśliwy z powodu porażki z City, ale nie graliśmy źle. Nadal jesteśmy na etapie przygotowawczym, to dopiero nasz drugi mecz. Teraz nadszedł czas, aby odpocząć, mamy w sobotę kolejny mecz i chcemy zagrać lepiej. Dobrą rzeczą jest to, że każdy grał, nowym nabytkom dałem zagrać pół godziny – dodał francuski opiekun "Królewskich".

Czytaj więcej o: Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Francja , Transfery, Trenerzy, Manchester City, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Zinedine Zidane, AS Monaco, Kylian Mbappe

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze