Malarz spokojny o rewanż z Astaną

Autor: Grzegorz Góra | 30.07.2017 10:18 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Bramkarz warszawskiej Legii wierzy w awans do kolejnej fazy eliminacji Champions League. Po ligowym meczu z Sandecją nie krył optymizmu.

- Dzisiaj nie było łatwo. Myślę, że widać było w naszej grze przemęczenie spowodowane długą podróżą z Kazachstanu. Najważniejsze dla nas były trzy punkty. To się udało i z tego powodu jesteśmy szczęśliwi. - powiedział tuż po ligowym spotkaniu Arkadiusz Malarz.

Legia odniosła wczoraj pierwsze zwycięstwo w sezonie i spokojnie rozpoczyna przygotowania do rewanżu z FK Astana, w którym musi odrobić dwubramkową stratę z pierwszego spotkania. Pomimo ciężkiej sytuacji w dwumeczu, golkiper "Wojskowych" nie traci optymizmu.

- Wiemy jakie błędy popełniliśmy w Astanie. Teraz najważniejsze jest środowe spotkanie. Wiemy, że jesteśmy w stanie odrobić dwubramkową stratę z pierwszego meczu. (...) Wydaje mi się, że nie ma dla piłkarzy nic piękniejszego niż granie co trzy dni. Myślę, że to właśnie kolejne spotkania napędzają nas do dalszej pracy. Wiemy, co musimy poprawić, dlatego o środowy mecz jestem spokojny. - powiedział cytowany przez oficjalną stronę Legii bramkarz.

Rewanż z Kazachami już we środę. Pierwsze spotkanie Legia przegrała 1:3.

Czytaj więcej o: Legia Warszawa, FK Astana, Arkadiusz Malarz

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze