Fellaini bliski przenosin do Turcji

Autor: Michał Nowacki | 30.07.2017 11:19 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Marouane Fellaini był kluczową postacią Manchesteru United, ale wiele wskazuje na to, że José Mourinho sprzeda Belga. O pomocnika zapytanie składa Galatasaray i dyrektor tureckiego klubu, Cenk Ergun potwierdza, że rozmowy w sprawie podpisu zawodnika trwają.

W styczniu piłkarz podpisał umowę z "Czerwonymi Diabłami" trwającą do czerwca 2018 roku. The Special One często korzystał z jego usług w ważnych meczach. United jednak szuka teraz innych pomocników i niewykluczone, że Belg przeniesie się do Turcji, aby podjąć nowe wyzwanie w swojej karierze.

– Fellaini opuści Manchester United i on jest teraz na naszym radarze. Rozpoczęliśmy rozmowy i jesteśmy blisko finalizacji transferu. Potrzebujemy takiego piłkarza jak on, który może grać w środku pola – powiedział Ergun w rozmowie z Ajansspor.

W zeszłym sezonie Mourinho wystawił go 47 razy i to był najwyższy wynik od 2013 roku, kiedy trafił na Old Trafford z Evertonu. Grał w finałach: Tarczy Wspólnoty, Ligi Europejskiej i Pucharze Ligi Angielskiej. Obecnie ma 133 występy, w których zdobył 15 goli.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Kontrakt, Turcja, Galatasaray Stambuł, Marouane Fellaini

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze