Veltman odmówił "Kogutom" i podpisał nową umowę

Autor: Michał Nowacki | 01.08.2017 21:11 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Kapitan Ajaksu, Joël Veltman był na liście życzeń angielskiego Tottenhamu, ale obrońca zdecydował się pozostać w Eredivisie. 25-latek podpisał nową umowę, która obowiązuje go do czerwca 2020 roku.

Poprzednia umowa stopera wygasała za rok i "Koguty" chciały go ściągnąć do siebie. Jednak Holender pozostanie jeszcze w ojczyźnie. Z Ajaksem sięgał on po dwa tytuły mistrza kraju, w sezonie 2012/2013 i 2013/2014.

Veltman zaliczył wspaniałe występy w Lidze Europy, gdzie w finale lepszy okazał się Manchester United. "Czerwone Diabły" wygrały 2:0 i zapewniły sobie bezpośredni awans do Ligi Mistrzów. "Koguty" chciały pozyskać tego obrońcę, ale Holender zdecydował się parafować swój kontrakt z Ajaksem, dla którego zanotował już 166 meczów.

W środę Ajax zagra u siebie z Niceą w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. We Francji padł remis 1:1 i holenderski zespół będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska i co za tym idzie, wygrać mecz.

Czytaj więcej o: Anglia, Holandia, Transfery, Kontrakt, Tottenham Hotspur, Ajax Amsterdam, Joel Veltman

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

  • Innoc3nt Legenda
    Nie spodziewałem się, że ktoś poza Klaasenem byłby w stanie to zrobić otrzymując dopiero co opaskę kapitana. Jesteś narwany Joel, masz gorącą głowę i temperament, możesz być klęską lub świetnym kapitanem.

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.