Paulinho może wrócić do Europy?

Autor: Michał Nowacki | 03.08.2017 15:34 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Były szef São Paulo, Antonio Carlos Silva stwierdził, że Paulinho powinien pomyśleć już o swojej przyszłości. Brazylijczyk gra obecnie w chińskim Guangzhou Evergrande i jest na liście życzeń Barcelony.

Brazylijczyk przez okres trzech lat grał w Corinthians, gdzie świetne występy zaowocowały przenosinami do Europy. W 2013 roku podpisał umowę z angielskim Tottenhamem, gdzie spędził dwa lata i w 2015 roku odszedł do Chin. Władze Guangzhou Evergrande nie chcą słyszeć o odejściu 29-latka, o którego zapytanie składa "Blaugrana".

– Kariera piłkarza trwa bardzo krótko, Paulinho ma prawie 30 lat i powinien zacząć planować swoją przyszłość. Barcelona jest światowej sławy klubem, powinien tam iść, aby zdobyć większą reputację. Jeśli myśli tylko o zarobkach to może pozostać w Chinach. Bez względu na to czy zostanie w Azji czy wróci do Europy, to jest on świetnym piłkarzem z fantastyczną osobowością – powiedział Antonio Carlos Silva.

W przeszłości, ten sam człowiek odkrywał takie talenty jak: Ricardo Kaká, Cafu czy Oscar. Paulinho w 93 meczach w Chinach zdobył 27 bramek, a także stał się kluczową postacią reprezentacji Brazylii.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Transfery, Paulinho, Chiny, Guangzhou Evergrande

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze