Fernando odchodzi z Manchesteru City

Łukasz Fabia | 03.08.2017 18:47 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Fernando za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, opublikował zdjęcie z lotniska, co zdaje się potwierdzać koniec jego przygody z „The Citizens”.

30-letni pomocnik wkrótce podpisze kontrakt z tureckim klubem Galatasaray SK. Na konto Manchesteru City ma wpłynąć nieco ponad 5 milionów euro. Po trzech latach gry na Etihad Stadium, Fernando przenosi się do Turcji, gdzie będzie mógł liczyć na częstsze występy, niż w drużynie prowadzonej przez Josepa Guardiolę. W poprzednim sezonie pojawił się na boisku 27 razy, zazwyczaj wchodząc z ławki rezerwowych. W Galatasaray SK będzie chciał odbudować swoją formę z okresu, kiedy grał jeszcze w FC Porto.

Brazylijczyk trafił do Europy 10 lat temu z Vila Nova FC. Przez 7 sezonów grał w FC Porto, a następnie przeszedł do Manchesteru City za 15 milionów euro, co, jak się okazało, nie było dobrą inwestycją. Fernando nie spełnił pokładanych w nim nadziei, a co za tym idzie, kibice z pewnością nie mają żalu do kierownictwa o jego sprzedaż. Dla samego zawodnika jest to spory krok w tył, gdyż Galatasaray SK odpadło już z eliminacji do Ligi Europy. 

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Transfery, Turcja, Galatasaray Stambuł, Fernando Reges

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze