Ronaldo: W Anglii nigdy nie miałem problemów z podatkami, dlatego chcę tam wrócić

Krystian Kutt | 05.08.2017 17:50 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Jedna saga transferowa się kończy, kolejna trwa w najlepsze. Cristiano Ronaldo w czasie przesłuchania w sądzie miał powiedzieć: „W Anglii nigdy nie miałem takich problemów, dlatego chcę tam wrócić” – ujawnia Cadena SER.

– Grałem w Anglii, jestem w Hiszpanii i zawsze, ale to zawsze płaciłem podatki. Nie mogę nic ukrywać, byłoby to śmieszne z mojej strony – powiedział.

– Jestem otwartą książką. Wpisz moje imię i nazwisko w Google i wszystko wyjdzie. Magazyn Forbes podaje wszystkie moje zarobki – przyznaje Portugalczyk.

– W 2014 roku zapłaciłem wszystko, co musiałem. Chodziłem do szkoły tylko przez sześć lat i jedyną rzeczą, jaką umiem robić, jest gra w piłkę. Jeżeli moi doradcy mówią mi: „Cristiano - jest ok”, wierzę im.

– Dobrze płacę swoim doradcom. Ufam im – dodał na koniec gwiazdor Realu Madryt i reprezentacji Portugalii.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Cristiano Ronaldo

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze