Alves: Neymar namawiał mnie na transfer do PSG, bo sam chciał się tam przenieść

Autor: Michał Nowacki | 06.08.2017 08:22 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Dani Alves dołączył do Paris Saint-Germain za darmo i oznajmił, że Neymar o zamiarze przenosin na Parc des Princes poinformował go już kilka tygodni temu. W czwartek oficjalnie Brazylijczyk stał się najdroższym zawodnikiem na świecie i kosztował wicemistrzów Francji 222 miliony euro.

– Nie wiedziałem gdzie przejdę, kiedy odchodziłem z Juventusu. To Neymar doradzał mi wybrać Paris Saint-Germain i mówił, że sam chce się tam przenieść. Mając przyjaciół blisko siebie zawsze jest przyjemniej, to wielki zaszczyt. Jestem pewien, że postaramy się pomóc mu, aby był szczęśliwy tutaj – stwierdził Dani Alves.

– Nie mam z tym nic wspólnego. Neymar jest już dużym i dojrzałym facetem, nie jest już młodym chłopcem, którym był, kiedy przychodził do Barcelony. W owym czasie pomagałem mu i doradzałem, ale nie teraz w przypadku transferu do PSG. Stwierdziłem tylko, że byłbym szczęśliwy gdyby przeniósł się ze mną na Parc des Princes – rzekł prawy obrońca.

Neymar w pierwszych dniach może liczyć na wielkie wsparcie swoich rodaków, gdyż w Paryżu spotka się z kolegami z reprezentacji: Alvesem, Marquinhosem, Lucasem Mourą czy Thiago Silvą.

Czytaj więcej o: Francja , Transfery, Dani Alves, Paris Saint-Germain, Neymar

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze