AS Roma nie poddaje się w sprawie Mahreza

Łukasz Fabia | 07.08.2017 10:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Leicester City odrzuciło kolejną ofertę AS Romy za swojego zawodnika – Riyada Mahreza. Wśród działaczy rzymskiego klubu panuje jednak optymizm.

Miesiąc temu Roma pozbyła się swojej gwiazdy – Mohameda Salaha. Zawodnik został sprzedany do Liverpoolu za ponad 40 milionów euro. „Giallorossi” wciąż chcą liczyć się w walce o mistrzostwo Włoch z Juventusem i w miejsce swojej byłej gwiazdy zamierzają sprowadzić skrzydłowego o podobnej klasie co Salah. Wybór padł na Riyada Mahreza. Negocjacje z klubem Algierczyka nie są jednak proste.

La Gazzetta dello Sport podaje, że Leicester oczekuje za swojego napastnika 40 milionów funtów (ok. 44 miliony euro). Rzymski klub za kartę zawodnika proponuje około 10 milionów euro mniej. Szanse na to, że kluby dojdą w końcu do porozumienia są jednak spore, zważywszy na to, że Mahrez chętnie dołączyłby do ekipy prowadzonej przez Eusebio Di Francesco.

– Wiem, że AS Roma się mną interesuje, ale kluby nie doszły do porozumienia, więc niewiele mogę zrobić. To wielki klub z którym chciałbym porozmawiać, ale nie mogę, dopóki Leicester nie zaakceptuje ich oferty – powiedział piłkarz w wywiadzie dla angielskiego Sky Sports News.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Włochy, Transfery, Trenerzy, AS Roma, Mohamed Salah, Leicester City, Riyad Mahrez, Eusebio Di Francesco

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze