Podstawowy golkiper reprezentacji Słowenii w PSG?!

Autor: Karol Brandt | 10.08.2017 17:15 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

„Paryżanie” zamierzają wzmocnić pozycję bramkarza.

Jan Oblak od sezonu 2015/2016 ma niepodważalne miejsce w bramce Atlético Madryt i jest jedną z kluczowych postaci w układance Diego Pablo Simeone. Łącznie rozegrał on dla „Rojiblancos” 113 spotkań i zachował 64 czyste konta. Pomimo tego, Paris Saint-Germain nie zamierza odpuszczać i chce aktywować klauzulę odstępnego zapisaną w kontrakcie 24-latka.

W zespole z Paryża o „pierwsze rękawice” walczą Kevin Trapp oraz Alphonse Areola. Jednak obu bramkarzom zdarzają się kuriozalne błędy. W związku z tym, przedstawiciele Oblaka w najbliższą sobotę mają zjawić się w stolicy Francji i rozpocząć rozmowy na temat warunków umowy potencjalnego golkipera „Paryżan”.

Klauzula odstępnego 13-krotnego reprezentanta Słowenii wynosi okrągłe 100 mln euro i wygląda na to, że bez jej aktywacji, negocjacje z Atlético Madryt mogą się nawet nie rozpocząć. Bowiem władze „Rojiblancos” ani myślą godzić się na odejście swojego podstawowego bramkarza. 

Informacje te potwierdza francuski Canal+

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Hiszpania, Francja , Transfery, Trenerzy, Diego Simeone, Paris Saint-Germain, Jan Oblak, Kevin Trapp, Alphonse Areola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze