Oświadczenie Liverpoolu dotyczące Philippe‘a Coutinho

Krystian Kutt | 11.08.2017 11:19 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Liverpool FC wydał specjalne oświadczenie odnoszące się do ewentualnego odejścia z klubu reprezentanta Brazylii, Philippe‘a Coutinho.

„(...) Ostatecznie Liverpool FC nie będzie brał pod uwagę żadnych ofert dotyczących Philippe‘a Coutinho a on nadal będzie reprezentował barwy naszego klubu, gdy letnie okno się zamknie." – czytamy w oświadczeniu „The Reds”.

Tym samym, FC Barcelona będzie musiała obejść się smakiem i sprowadzić innego zastępcę Neymara. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Liverpool FC, Anglia, Hiszpania, Brazylia, Philippe Coutinho

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze