Neymar w najbliższą niedzielę zadebiutuje w PSG?!

Autor: Karol Brandt | 11.08.2017 18:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że najdroższy piłkarz na świecie już niedługo wystąpi po raz pierwszy w zespole wicemistrzów Francji.

Władze FC Barcelony oczekiwały na przelew ze strony Paris Saint-Germain. Gdy takowy stał się faktem, Katalończycy dostarczyli niezbędną dokumentację do Francuskiej Federacji Piłkarskiej.

FFF potwierdziło ich otrzymanie. W związku z tym, nic nie stoi na przeszkodzie do tego, by Neymar mógł wystąpić w meczu z EA Guingamp.

Spotkanie drugiej kolejki Ligue 1, „Paryżanie” rozpoczną o 21:00. Można spodziewać się, że Unai Emery da szansę debiutu byłemu piłkarzowi „Dumy Katalonii”.

• Neymar zatańczył z Toulouse FC

Na debiut Neymara przed własną publicznością przyszedł czas w trzeciej kolejce Ligue 1, gdzie na Parc des Princes „Paryżanie” zagrali bardzo dobre spotkanie z Toulouse FC i to mimo gry w osłabieniu.

FC Barcelona zainaugurowała sezon zwycięstwem nad Realem Betis Balompié, jednak wynik sportowy ligowej inauguracji przysłoniło dziś jedno, bardzo ważne przesłanie - Katalonia nie da złamać się terrorystom.

Francuski pomocnik Borussii Dortmund może poważnie pożałować swojej decyzji o strajku. Klub domaga się przeprosin.

Arsenal przegrał na wyjeździe ze Stoke City 0:1 i Arsène Wenger przyznał, że mimo tego wyniku nie spodziewa się nikogo kupić. Francuski szkoleniowiec jest zadowolony z obecnej kadry, zaś wynik to kwestia kilku drobnych błędów i faktu, że Alexandre Lacazette był według sędziego na spalonym. Jedynego gola w tym meczu zdobył w 47. minucie Jesé Rodríguez, były zawodnik Realu Madryt został wypożyczony z Paris Saint-Germain.

Diego Simeone podkreślił, że Atlético Madryt się nigdy nie poddaje i walczy do końca. Jego podopieczni przegrywali do przerwy 0:2 z beniaminkiem, w dodatku z Gironą grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Antoine'a Griezmanna. Mimo tego goście zdołali doprowadzić do remisu 2:2.