Hart: Wypożyczenia nie są dla mnie idealnym rozwiązaniem

Autor: Michał Nowacki | 13.08.2017 08:07 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Bramkarz Manchesteru City, Joe Hart, został znowu wypożyczony. Anglik w zeszłym sezonie grał we włoskim Torino, tym razem kampanię 2017/2018 spędzi w angielskim West Hamie i przyznaje, że nie jest to dla niego komfortowe rozwiązanie.

– Transfer definitywny będzie trudny do zrealizowania. Nie sądzę, że mam wiele możliwości, aby związać się z nowym klubem na stałe. To byłaby dla mnie idealna sytuacja.  Zawsze byłem szczery i mówię otwarcie, że chciałbym z klubem podpisać kontrakt na stałe. Mam jednak szczęście, że jestem zawodowym bramkarzem i mogę wykonywać swoją pracę – zaczął Joe Hart na łamach Sky Sports.

– W futbolu rzeczy dzieją się szybko i jest mnóstwo ludzi, którzy byli w mojej sytuacji. Istnieją dwie drogi, możesz jęczeć albo udzielać inteligentnych komentarzy i spróbować zrozumieć, dlaczego coś się wydarzyło. Wybrałem to drugie. Wypożyczenie do West Hamu nie jest dla mnie doskonałym rozwiązaniem, ale wiem, że tylko regularne występy w klubie pozwolą mi wrócić do składu reprezentacji Anglii. W kadrze narodowej jest wiele opcji, jeśli chodzi o obsadę bramki. Obecnie moim trenerem jest Slaven Bilić, selekcjonerem Gareth Southgate i próbuję zwrócić ich uwagę na siebie – dodał bramkarz.

– Zawsze mówiłem, że rywalizacja w kadrze narodowej na tej pozycji jest ogromna. To jest ten przywilej w zespole. Za każdym razem, kiedy założyłem koszulkę byłem bardzo dumny i bardzo podekscytowany, że mogę bronić w tej drużynie – zakończył zawodnik "Młotów".

Czytaj więcej o: Anglia, Transfery, Manchester City, Joe Hart, West Ham United

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze