Liga Mistrzów: Komplet wyników wtorkowych spotkań fazy play-off

Autor: Michał Nowacki | 15.08.2017 23:00 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Dzisiejsze spotkania Qarabagu oraz APOEL-u zakończyły się zwycięstwami gospodarzy. O ile w przypadku cypryjskiego APOEL-u nie jest to żadna niespodzianka, to już pokonanie duńskiej Kopenhagi przez zespół z Azerbejdżanu jest sporą sensacją.

Azerski Qarabag niespodziewanie pokonał u siebie duńską Kopenhagę 1:0. Jedyna bramka padła w 25. minucie, najpierw Dino Ndlovu sprytnie minął dwóch defensorów i uderzył na bramkę gości. Po jego strzale piłka uderzyła w lewy słupek, przytomnie w polu karnym zachował się Mahir Madatow, który dopadł do futbolówki i wpakował ją do siatki. Cały mecz w barwach Qarabagu rozegrał Jakub Rzeźniczak i był jednym z jaśniejszych punktów swojego zespołu.

Qarabag FK – FC Kopenhaga 1:0 (1:0) Madatow 25'

Recenzja meczu TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool FC

Recenzja meczu BSC Young Boys – PFC CSKA Moskwa

Recenzja meczu Sporting CP – FCSB Bukareszt

W drugim meczu APOEL FC bez problemów ograł 2:0 Slavię Praga. Spotkanie od początku ułożyło się po myśli gospodarzy i już w drugiej minucie objęli oni prowadzenie 1:0. Ebecilio bił rzut rożny, piłkę posłał w pole karne i z kilku metrów strzał oddał Igor De Camargo. W 10. minucie zespół z Nikozji podwyższył wynik spotkania. W tej sytuacji Efstathios Aloneftis wyłuskał piłkę spod nóg rywala, podbiegł parę kroków i postanowił przelobować golkipera. Na tablicy wyników zrobiło się 2:0.

Na początku drugiej połowy goście mogli zdobyć kontaktowe trafienie a nawet pokusić się o remis. Jednak w obu przypadkach Josef Husbauer nie był w stanie zaskoczyć golkipera. W 55. minucie strzał w prawy róg po ziemi obronił golkiper, zaś cztery minuty później piłka wyszła na rzut rożny.

APOEL FC – SK Slavia Praga 2:0 (2:0) De Camargo 2', Aloneftis 10'

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, FC Kopenhaga, Cypr, Apoel Nikozja, Czechy, Dania, Eliminacje, Jakub Rzeźniczak, Qarabağ - Kopenhaga 2017-08-15, APOEL - Slavia 2017-08-15, SK Slavia Praga, Azerbejdżan , Qarabağ FK