Pareja: Jesteśmy dobrze przygotowani

Autor: Dariusz Maruszczak | 16.08.2017 17:47 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Nicolás Pareja jako kapitan Sevilli jest odpowiedzialny za budowanie atmosfery w zespole przed meczem z Basaksehirem w eliminacjach Ligi Mistrzów. Nic więc dziwnego, że to właśnie Argentyńczyk udzielił wywiadu, w którym uznał, że drużyna jest dobrze przygotowana i musi już zapomnieć o wpadce z Leicester City w 1/8 finału poprzedniej edycji Champions League.

Na początku wywiadu Pareja wypowiedział się na temat odpadnięcia z Leicester City. – Każdy rok jest inny. W poprzednim sezonie rozegraliśmy świetną fazę grupową i zostaliśmy wyeliminowani po meczach, w których moim zdaniem byliśmy lepsi. To już jednak przeszłość. Musimy o tym zapomnieć i skupić się na naszym najbliższym rywalu.

– Wiemy, jak ważny będzie to mecz i jesteśmy na niego przygotowani. W eliminacjach szanse wynoszą 50 na 50. Nigdy nie lubiłem rozmawiać o tym, kto jest faworytem, i tak też jest w tym przypadku. Mogę jednak zapewnić, że dobrze przeanalizowaliśmy naszego rywala  powiedział Argentyńczyk.

Pareja ocenił dzisiejszych rywali Sevilli. – Basaksehir ma piłkarzy na międzynarodowym poziomie. Zgubili mało punktów w lidze tureckiej i wyprzedzili wiele klasowych drużyn. Podejdą do tego meczu z wielką chęcią zwycięstwa. Mam nadzieję, że powstrzymamy ich w tym pojedynku. Wiemy jednak, że będzie to bardzo trudne.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Sevilla FC, Hiszpania, Turcja, Eliminacje, Basaksehir - Sevilla 2017-08-16, Nicolás Pareja, Basaksehir

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze