Krychowiak nadal wybrzydza...

Autor: Grzegorz Góra | 19.08.2017 12:45 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Kariera reprezentanta Polski znalazła się na zakręcie, z którego popularny "Krycha" nie ma zamiaru wychodzić. Tym razem odmówił Francuzom.

Krychowiak vs. Reszta Świata - tak najprościej opisać można pojedynek, który pomocnik reprezentacji Polski toczy z... własną karierą. Wbrew wszelkiej logice, Polak odrzuca kolejne oferty transferu, choć ostatnio nie łapie się nawet na ławkę Paris Saint-Germain.

Jak donoszą media, tym razem odmowę "Krychy" usłyszał Olympique Lyon, który sondował możliwość sprowadzenia go na Groupama Stadium. Wszystko wskazuje na to, że Francuzi nie byli w stanie sprostać wygórowanym wymaganiom finansowym Polaka.

Postawa Krychowiaka do niedawna mogła dziwić, ale teraz w zasadzie szokuje. Niedawny filar reprezentacji Polski właśnie stracił w niej miejsce (brak powołania na najbliższe mecze kadry), a jeśli do końca sierpnia nie zdecyduje się na przeprowadzkę, może stracić również pół roku gry, co w profesjonalnym futbolu jest piłkarską katastrofą, a w tym przypadku będzie zwykłym "piłkarskim samobójstwem".

Do końca okienka transferowego pozostało już tylko kilka dni, w których Polak czekać będzie na "ofertę marzeń" (być może z Mediolanu). Jeśli taka nie nadejdzie, kolejne mecze kadry i kolegów z PSG "Krycha" będzie oglądał w TV.

Czytaj więcej o: Olympique Lyon, Francja , Transfery, Polska, Paris Saint-Germain, Grzegorz Krychowiak

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze