Allegri: Mamy najlepszego bramkarza na świecie

Autor: Michał Nowacki | 20.08.2017 11:41 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Massimiliano Allegri pochwalił Gianluigiego Buffona za obroniony rzut karny i przyznał, że wciąż może liczyć na 39-latka w bramce. Przy podjęciu decyzji przez sędziego po raz pierwszy wykorzystano możliwość obejrzenia powtórki.

Diego Farias z Cagliari nie był w stanie pokonać Gianluigiego Buffona z 11 metrów. Arbiter spotkania widząc faul Alexa Sandro postanowił obejrzeć powtórkę i dopiero na jej podstawie przyznał drużynie gości rzut karny.

– Musimy się przyzwyczaić do oczekiwania na decyzję sędziego na podstawie zapisu video. W tym przypadku był to karny przeciwko nam, ale na szczęście mamy najlepszego bramkarza na świecie, który rozwiązuje wszystkie nasze problemy. Dobrze zagraliśmy w defensywie, szczególnie po tym rzucie karnym dla gości. Wcześniej pozwoliliśmy im kilka razy zbliżyć się do naszego pola karnego i stworzyć kilka niebezpiecznych okazji – rzekł Massimiliano Allegri.

Wiele wskazuje, że w tym sezonie "Stara Dama" będzie musiała uważać na Milan, Napoli i Romę w walce o mistrzostwo Włoch. Juventus w następnej kolejce zmierzy się z Genuą, która zajęła w poprzednim sezonie 16. miejsce.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Włochy, Trenerzy, Massimiliano Allegri, Gianluigi Buffon

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze