Simeone: Atlético zawsze gra do upadłego

Autor: Michał Nowacki | 20.08.2017 12:49 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Diego Simeone podkreślił, że Atlético Madryt się nigdy nie poddaje i walczy do końca. Jego podopieczni przegrywali do przerwy 0:2 z beniaminkiem, w dodatku z Gironą grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Antoine'a Griezmanna. Mimo tego goście zdołali doprowadzić do remisu 2:2.

W 22. i 25. minucie Cristhian Stuani zdołał pokonać Atlético Madryt, zaś w 67. minucie Antoine Griezmann za drugą żółtą kartkę musiał zejść z boiska. Jednak w końcówce meczu goście zdołali zdobyć kontaktowe trafienie, później doprowadzić do remisu i takim rezultatem zakończył się ten mecz.

– Przegrywając 0:2 wiele osób uznawało, że mecz się już skończył. Tym bardziej, że później graliśmy już w osłabieniu. Nowe drużyny, które są beniaminkiem zawsze sprawiają problemy i gra się z nimi niewygodnie – zaczął Diego Simeone.

– Nie rozmawiałem jeszcze z Griezmannem. Nie jestem szczęśliwy, remis nie robi na mnie wrażenia. Zasłużyliśmy na wygranie meczu, stworzyliśmy sobie dobre szanse i pokazaliśmy się jako solidny zespół. Jesteśmy nową drużyną i choć nie wygraliśmy to zdobyliśmy pewność siebie, że możemy być jeszcze lepsi. Akceptuję remis tylko wtedy, kiedy wiem, że mój zespół nie zasłużył na zwycięstwo – dodał Argentyńczyk.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Hiszpania, Trenerzy, Zawieszenia, Diego Simeone, Antoine Griezmann, FC Girona

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze