Dembélé w opałach - będzie się tłumaczył

Autor: Grzegorz Góra | 20.08.2017 18:11 | komentarzy: 19 | kategoria: News |

Francuski pomocnik Borussii Dortmund może poważnie pożałować swojej decyzji o strajku. Klub domaga się przeprosin.

Ousmane Dembélé domaga się zgody na transfer do FC Barcelony, jednak klub z Signal Iduna Park nie zamierza go sprzedawać, jeśli oferta Katalończyków nie spełni wymogów. Dyrektor BVB, Michael Zorc, otwarcie przyznał, że klub nie sprzeda skrzydłowego w ostatnich dniach okienka transferowego, bo nie zdąży znaleźć jego następcy.

O postawie 20-letniego Francuza wypowiedział się również Hans-Joachim Watzke, który uważa, że Dembélé, jeśli wróci do regularnych treningów i gry w barwach Borussii, będzie musiał przeprosić zarówno klub, jak i kolegów oraz kibiców za swoje zachowanie.

Zachowanie młodego zawodnika dość szeroko komentowane jest też m.in. przez zawodników BVB. Postawę skrzydłowego Borussii skrytykowali m.in. Nuri Sahin i Łukasz Piszczek, którzy zgodnie stwierdzili, że choć Ousmane Dembélé jest jeszcze młody, musi się nauczyć respektować obowiązujący go kontrakt i czeka go poważna rozmowa z całą drużyną.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Łukasz Piszczek, Nuri Sahin, Hans-Joachim Watzke, Michael Zorc, Ousmane Dembele

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (19)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze