Sarri: Uraz Mertensa nie jest skomplikowany

Autor: Michał Nowacki | 22.08.2017 19:29 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

W sobotę SSC Napoli rozegrało pierwszy mecz nowego sezonu w Serie A. Neapolitańczycy wygrali na wyjeździe z Hellasem Werona 3:1, ale w spotkaniu urazu nabawił się Dries Mertens. Szkoleniowiec ze Stadio San Paolo, Maurizio Sarri, zapewnił, że problemy zdrowotne Belga nie są poważne.

Okazało się, że po nadepnięciu przez Romulo gracz Napoli cierpi z powodu bólu w palcu u nogi. Na szczęście problem nie wydaje się być skomplikowany, choć zawodnik opuścił poranny trening z resztą drużyny.

– Konsultowałem się ze sztabem medycznym i wszystko wygląda, że nie jest to nic poważnego, Dries Mertens czuje ból w dużym palcu. Gdy zakłada obuwie sportowe czuje lekki ból i dlatego zaleciłem mu ćwiczenia na siłowni. Powiem uczciwie, że wolał z nami trenować, ale to ja podjąłem taką decyzję – powiedział na konferencji prasowej Maurizio Sarri.

Dzisiaj Napoli zagra z Niceą, w pierwszym meczu Włosi wygrali 2:0 i są bliżsi, aby we Francji przypieczętować swój awans do fazy grupowej Champions League.

Czytaj więcej o: Francja , Włochy, Kontuzje , Trenerzy, Dries Mertens, OGC Nice, SSC Napoli, Maurizio Sarri, Nice - Napoli 2017-08-22

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze